1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

  • 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

  • Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

  • В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

  • Серце, що кохає

  • В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ


Літературний вечір "Чорний ворон сучасності" - до 70-річчя з дня народження Василя Шкляра

10 червня в нашій бібліотеці відбулася літературна година присвячена 70-річному ювілею відомого українського письменника "батька українського бестселера" Василя Шкляра - "Чорний ворон сучасності".

Ведуча заходу розповіла цікаві факти з життя і творчості письменника, детальніше ознайомила присутніх гостей з його історичними романами, які дійсно варті уваги: "Залишинець. Чорний ворон", "Маруся", "Характерник", "Троща", "Спів божої пташки", "Самотній вовк", та ін., присутні також переглянули відеопрезентацію, присвячену ювілею Василя Шкляра.
Василь Шкляр – один з найвідоміших письменників сучасної України. Кожна його книга стає бестселером. Успіх романів Василя Шкляра приголомшливий: відзнаки, премії, гран-прі, постійні перевидання, переклади іноземними мовами. Він є лауреатом багатьох літературних премій, але найдорожча з усіх – це премія ім. Тараса Шевченка.
Книги Василя Шкляра у нашій бібліотеці завжди користуються особливою популярністю серед читачів.
Він – один із небагатьох теперішніх прозаїків, який вміє писати прозу, знає її закони, є майстром побудови сюжету і здатен кількома реченнями дати як суто зовнішній, так і – до певної міри – внутрішній портрет свого героя. Робить він це яскраво, та переконливо і це подобається нашим читачам.

 

Ми в соцмережах