• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

Інформація про конкурсний добір на посаду директора Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи

За результатами конкурсного добору директором Ужгородської МЦБС обрано Ленарт Людмилу Михайлівну

Друге засідання конкурсної комісії з добору на посаду директора Ужгородської МЦБС

Перше засідання конкурсної комісії з добору на посаду директора Ужгородської МЦБ

Умови праці, соціально-побутове забезпечення керівника
та матеріально-технічна база
Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи

Керівникові Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи встановлюється посадовий оклад, надбавка за особливі умови праці (постанова КМУ 30.09.2009 №1073 «Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек») та інші надбавки та доплати у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці та затвердженого штатного розпису управлінням у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

Керівникові додатково (за рішенням органу управління) може встановлюватися у межах наявних коштів на оплату праці надбавка за складність та напруженість у роботі у розмірі до 50 відсотків посадового окладу і фактично відпрацьованого часу.

У разі недотримання (невиконання) обов’язків керівником, зазначені надбавки зменшуються або скасовуються.

Керівникові виплачується:

• матеріальна допомога на оздоровлення до щорічної відпустки в розмірі одного посадового окладу відповідно до законодавства за рішенням органу управління у межах наявних коштів на оплату праці;

• матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань в розмірі одного посадового окладу відповідно до законодавства за рішенням органу управління у межах наявних коштів на оплату праці;

• премія за належне виконання посадових обов’язків в межах економії фонду заробітної плати.

Керівникові надається щорічна основна відпустка тривалістю 24 календарні дні та 7 днів додаткової відпустки за ненормований робочий день відповідно до законодавства.

Умови праці керівника Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00.

До складу Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи входять 5 бібліотек:

- центральна міська бібліотека;

- міська бібліотека для дітей;

- бібліотека-філія №5;

- бібліотека-філія №6.

Всі бібліотечні установи знаходяться в задовільному стані, мають хорошу матеріально-технічну базу, в бібліотеках наявні комп’ютери та проведено інтернет.

Фінансова звітність Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи

Відомості про кандидата на посаду директора Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи