1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

  • Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

  • 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

  • Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

  • В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

  • Серце, що кохає


31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

Катерина Волошина —  київська поетка, авторка десяти поетичних збірок, співавторка шести музично-поетичних альбомів, учасниця різноманітних мистецьких проектів.
Дует «Інша Тиша» — це творча колаборація поетки Катерини Волошиної
 (Voloshka) та музиканта, басиста, композитора, мультиінструменталіста Сергія Радзецького. 
  Виконавці на протязі всього вечора в дружній камерній атмосфері читального залу привідкривали завісу своєї творчості,читаючи вірші під акомпонемент басгітари та відповідаючи на запитання бібліотекарки Андріана Гузак.
Коли ти написала свій перший вірш?Чи пам’ятаєш його?
Я пишу, скільки себе пам’ятаю але перший вірш не пам’ятаю зовсім. Зберігся один щоденник, в якому зібрані мої перші вірші. До речі, деякі з них  ввійшли в першу збірку «Я бачу тільки сонце».
Ти мама трьох прекрасних дівчат,  дружина, поетеса-успіваєш це все поєднувати?
Так,  все майстерно поєдную. Досвід.
– Звідки Ти взяла свій псевдонім?
Волошкою мене називали в школі. І це, до речі, була  очевидна ідея для назви книжки – «Волошка». І походить від мого прізвища. Треба сказати, що я людина процесу й дуже дисциплінована. Сторінку #Voloshka створила й веду самотужки – ставлюся до цього з любов’ю. Завжди вдячна за відгуки. І щаслива, що купують книжки.
Що або хто впливає на твоє натхнення на творчість?
Все що оточує. Події, люди, почуті слова, фрази, гастролі, погляди.
Натхнення – це те, що дає тобі повштовх, що дає зробити вдих. Це емоції.
Про що твої вірші? як народжуються ?
Я завжди пишу те, що чую.  І мені зовсім неважливо, якою мовою, яким ритмом, яким варіантом вірша. Головним є те, що я трансформую енергію в слова. Як художник – у свої картини, як режисер – у  фільми. Це такий потік, який приносить мені щастя, задоволення й користь. Найсолодша цукерка й найбажаніша робота.
Як вважаєш чому людині потрібні вірші?
Бо через них, вона краще чує себе.
Коли вийшла перша збірка?
2006 – “Я бачу тільки сонце” – збірка юнацького періоду
Розкажи про проєкт «Почути»
— Проєкт Саші Смирнової «Почути», де поети читають свої вірші жестовою мовою, вважаю одним із найважливіших не лише на своєму творчому шляху, а й глобально в культурному просторі країни. Це проект про мистецтво, яке доступне для кожного. Читати жестовою мовою – надзвичайно складно, але й дуже цікаво. З’єднати емоцію, рухи, слова. Створити особливий простір, стати ним.
Коли і як ви утворився дует «Інша Тиша»?
Дует створився 2 роки тому. Ми з Сергієм познайомилися на одному з благодійних виступів #НаШапку
Скільки випустили альбомів?
2 альбоми 2020 – «Магніти» , 2021 – «Потяг»
Який був для  вас 2020 рік?
Не зважаючи на пандемію, рік був дуже насичений і продуктивний. Ми добряче виїздили містами України, виступаючи в музеях, галереях, бібліотеках, майстернях, тощо. І породовжуємо це робити. Подяка всесвіту за те безмежна.
 
 
 
 

Ми в соцмережах