• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

Зустріч ветеранів з нагоди Дня Незалежності України

З нагоди 30 - тої річниці Незалежності України Ужгородським міським підрозділом громадської організації "Всеукраїнське об'єднання ветеранів" в центральній міській бібліотеці було проведено круглий стіл, під час якого було обговорено становлення України як держави, переглянуто презентацію про яскраві події цих років та згадано героїв, які боролись та продовжують боротись за незалежність України.