• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла година-реквієм «Вічна пам'ять і слава захисникам України»

«Вічна пам'ять і слава захисникам України» під такою назвою 26 серпня в Ужгородській центральній міській бібліотеці, пройшла година реквієм присвячена  7-ій річниці Іловайської трагедії та вшануванню пам’яті загиблих захисників України.

Усі пекельні дні військові, добровольці, медики, волонтери проходять пліч-о-пліч. Сьогодні події, що стали історією, пригадувати легше. Той, хто воював, найбільше бажає всім миру. Той, кому вдалося вижити у боях за аеропорт, "Донецьк", Іловайськ та за весь схід України найбільше бажає, щоб ця війна була останньою…

Для когось АТО – просто три букви. Для когось – справжнє випробовування.

Бібліотекарка читального залу розповіла про Іловайську трагедію.

Присутні на заході переглянули відеоролик «Герої не вмирають…просто йдуть».

Таким чином «Іловайський котел» у наших літописах залишиться як величезна трагедія і водночас як приклад героїзму, мужності і незламності тих людей, які, попрощавшись із життям, дивом повернулися додому живими.