• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

• В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

Тренінг з тематики участі молоді та громадської активності для молодих людей та осіб, що працюють з молоддю Ужгородської громади в межах менторської підтримки.

21 – 23 вересня на базі Ужгородської публічної бібліотеки проходить тренінг з тематики участі молоді та громадської активності для молодих людей та осіб, що працюють з молоддю Ужгородської громади в межах менторської підтримки.
Мета зустрічі:посилити спроможність представників та представниць Ужгородської громади
впроваджувати на місцевому рівні молодіжну політику та здійснювати молодіжну роботу на підходах громадської активності та участі молодих людей у рамках проєкту Ради Європи “Молодь за демократію в Україні”.
Тренерська команда - національні консультантки проєкту Ради Європи “Молодь за демократію в Україні”:Вікторія Безсмертна, Людмила Кіндрат, Тетяна Горохова