![В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/449044055_877149604446323_7512627945517060574_n.jpg)
![Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/0103a0b8-e5f4-4c29-a068-115f52bd9501.jpg)
![Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/428147181_831357905699168_3357860567890776406_n.jpg)
![Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/395275344_760587656109527_6750927871582325198_n.jpg)
![Екскурсія до бібліотеки](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/380889951_737716958396597_1817137167647384204_n.jpg)
![Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/334950543_3363204393929320_6378854898517394141_n 1.jpg)
-
В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills
-
Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською
-
Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.
-
Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"
-
Екскурсія до бібліотеки
-
Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»
Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»
Вівторок, 12 жовтня 2021
![](https://city-library.uz.ua/images/new/20211012_140853.jpg)
Свято День захисника і захисниць України офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України «…з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості».
Бібліотекарка читального залу розповіла присутнім військовослужбовцям про історію свята, яке, на жаль, має трагічний початок.
Дату 14 жовтня обрано невипадково. Саме цього дня в Україні відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також річниця створення УПА. З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.![](https://city-library.uz.ua/images/new/20211012_140011.jpg)
![](https://city-library.uz.ua/images/new/20211012_140011.jpg)
Захід розпочався з вшанування пам'яті захисників, загиблих у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.
З музичним та поетичними привітанням на свято завітали учасники народного тріо бандуристів «Чарівні струни Карпат» (Керівник – Марія Шиян), народної студії поезії «Чарівне слово» Кіра Касинець, Максим Голодняк, Таїсія Носова (керівник Наталія Дубініна) та солістка народного вокального ансамблю «Писанка» КЗ «Ужгородський міський центр дозвілля – будинок культури». Щиро вітаємо захисників та захисниць України зі святом, бажаємо сил, терпіння, наснаги та мирного неба над нашою країною.
-
Публічна інформація
-
Громадський інформаційний простір