• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

• #Деньєднання

Екскурсія до бібліотеки

12 жовтня до нашої бібліотеки  завітали на екскурсію студенти першого курсу спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Завідувачка відділу обслуговування розповіла гостям про історію бібліотеки, як відбувається обслуговування користувачів, за якою системою розміщені книги. Показала відділи бібліотеки та ознайомила з традиційними та креативними формами роботи.