• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

Костюмована вечірка

30 жовтня, в Ужгородській публічній бібліотеці відбулася костюмована вечірка.На любителів містичної та загадкової атмосфери чекала фантастично страхітлива фотозона, смаколики перегляд фільму жахів,веселі розмови та  атмосферні посиденьки,  по залі були розкладені гарбузи, «літали кажани».Загалом атмосфера була відповідна.