• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Костюмована вечірка

30 жовтня, в Ужгородській публічній бібліотеці відбулася костюмована вечірка.На любителів містичної та загадкової атмосфери чекала фантастично страхітлива фотозона, смаколики перегляд фільму жахів,веселі розмови та  атмосферні посиденьки,  по залі були розкладені гарбузи, «літали кажани».Загалом атмосфера була відповідна.