• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

Бібліотекарі провели бесіду про правила дорожнього руху

Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті спостерігав порушення правил дорожнього руху. Або, тільки чесно, й сам хоч раз таке вчинив. Здавалося б, що страшного трапиться, якщо водій проскочить перехрестя на жовтий сигнал світлофора чи пішохід перейде  дорогу там, де немає переходу?

Безумовно, причиною порушення ПДР є недостатня дисциплінованість учасників дорожнього руху і нехтування ними правилами безпеки на дорозі.

З 5 по 21 листопада 2021 року триває Тиждень безпеки дорожнього року.

І тому, 17 листопада бібліотекарі Ужгородської публічної бібліотеки провели вуличну акцію «Безпека на дорозі – безпека життя». Працівниці книгозбірні роздавали перехожим флаєра та провели опитування чи дотримуються правил дорожнього руху.  Респонденти відповідали–«звичайно, що дотримуються», але були відповіді - «інколи порушують». Роздані флаєра стануть інформаційною пам’яткою  для пішоходів.

Надзвичайно важливо починати змалечку формувати в дітей культуру безпечної поведінки, у тому числі й на автошляхах. А дорослим – пам’ятати і дотримуватися їх.