• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

Сьогодні в Ужгородській публічній бібліотеці з нагоди Міжнародного дня студентів разом з молодіжною радою Ужгорода спілкувалися з молоддю з інших міст на тему:
"Реалізація молодіжної політики в студентському середовищі: виклики та перспективи".