• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Сьогодні в Ужгородській публічній бібліотеці з нагоди Міжнародного дня студентів разом з молодіжною радою Ужгорода спілкувалися з молоддю з інших міст на тему:
"Реалізація молодіжної політики в студентському середовищі: виклики та перспективи".