• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла гра «Бути жінкою».

Сьогодні, 25 листопада в рамках щорічної акції  «16 днів проти гендерного насильства»

Захід відбувся за ініціативи Ужгородського міського центру соціальних служб (Фленько І.). Учасниками заходу були студенти І та ІІ курсів Ужгородського торговельно – економічного фахового коледжу КНТЕУ(кер.групи Павлик В.) Модератором гри виступила Анжела Бабкіна –регіональна координаторка БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» у Закарпатській області.

Гра «Бути жінкою» - це настільна гра, де гравці мають пройти шлях становлення жіночих героїнь в сучасному українському суспільстві, з його викликами і можливостями.

Учасники та учасниці під час гри розвіяли гендерні стереотипи і міфи, боролися із дискримінацією та проявами сексизму. Учасники обговорювали ситуації, ділилися своїми думками.

Учасникам заходу були роздані інформаційні буклети «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому» та «План безпеки : Ваші кроки у випадку домашнього насильства».