• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

«Згадай, Афганістан, синів полеглих України»

З нагоди 33-ї річниці виведення військ з Афганістану та дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, працівники Ужгородської публічної бібліотеки розробили відео-альманах «Згадай, Афганістан, синів полеглих України», який складається з інформаційних матеріалів про війну в Афганістані, фотографій учасників бойових дій – наших земляків, та поезії. Альманах можна переглянути в читальному залі Ужгородської публічної бібліотеки.