• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

Панельна дискусія: «Революція Гідності: уроки для сучасників»

18 - 20 лютого вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. Від часу трагічних подій на Майдані минуло 8 років.
Ці події кардинально змінили вектор розвитку країни, і вже навіть своєю назвою – Революція Гідності – заклали величезні сподівання на позитивні зміни в країні. Ці події важливі, але одночасно і трагічні через загибель великої кількості учасників протестів та загалом постраждалих.
19 лютого відбулася панельна дискусія: «Революція Гідності: уроки для сучасників».
 Учасниками панельної дискусії виступили:
• Галина Гичка - історикиня, членкиня УжМолРади, комунікаційна менеджерка ГО “Простір молоді”, журналістка закарпатських інтернет-видань “Varosh” та “InfoPost”;
• Емілія Бровді - голова “БУР Закарпаття”, членкиня УжМолРади, колишня в.о. голови Учнівського самоврядування Ужгорода “Корзо”;
• Денис Сухотін - голова Закарпатського обласного товариства осіб з інвалідністю, голова Комітету з питань молоді ВГО "Союз осіб з інвалідністю України" (СОІУ), радник голови УжМолРади з питань доступності й інклюзії.
Модераторами панельної дискусії :
Олена Біланіна – голова Ужгородської молодіжної Ради
Тетяна Ігнатьо – членкиня Ужгородської молодіжної ради.
Запрошені гості ділилися своїми спогадами про буремні дні/місяці революційних днів, висловлювали свої позиції щодо подій останніх місяців та днів. Наголошували, шо саме об’єднання сучасної української молоді та всіх українців переборе всі негаразди і Україна стане сильною та демократичною європейською державою.