1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • В УЖГОРОДІ НА БАЗІ БІБЛІОТЕКИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ «ШКОЛА ВИХІДНОГО ДНЯ»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відкрилася унікальна фотовиставка на підтримку Всеукраїнської акції «Вшануй»

  • #Деньєднання

  • Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

  • Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

  • 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.


Показ документального фільму «Хто ми? Психоаналіз українців»

Показ  документального фільму «Хто ми? Психоаналіз українців» в якому досліджують колективні психотравми ХХ століття і те, як вони впливають на сучасних українців, демонстрували 19 лютого в Ужгородській публічній бібліотеці.
Творці фільму вважають, що Перша і Друга світові війни, Голодомор, розстріляне відродження, репресії і тотальний контроль понад 70 років під час окупації комуністичним режимом це не просто трагічне минуле, а колективна психологічна травма, яка передалась сучасним поколінням українців, і яка не дає змоги вийти на новий рівень суспільного і державного розвитку.
Вони розповідають, що документальний фільм «Хто ми? Психоаналіз українців» – це колективний сеанс  психотерапії у формі кіно, за час перегляду якого українці мають можливість згадати, що сталося, зрозуміти, як це повпливало на кожного з нас та проговорити старі травми, аби в  майбутньому стати здоровою і успішною нацією.
 
Режисер фільму Олександр Ткачук протягом року проїхав тисячі кілометрів, відвідав різні регіони України, аби записати героїв фільму: істориків, економістів, дослідників тоталітарного режиму, Голодомору та психотерапевтів, які розповідають різні точки зору підтвердженні реальними історіями людей.
Герої фільму демонструють зріз сучасного українського суспільства. Ними стали українці, які пережили Голодомор, були учасниками радянської  репресивної машини, учасники російсько-української війни, які не зрадили Україні.
 
Після перегляду документальної стрічки глядачі мали можливість через онлайн зв’язок зв’язатися з автором стрічки Олександром Ткачуком та отримати відповіді на свої питання стосовно фільму, а також ділилися своїми враженнями та емоціями від перегляду.
Показ фільму «Хто ми? Психоаналіз українців», був ініційований командою  БУР Закарпаття (Будуємо Україну Разом).
 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі