• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

• #Деньєднання

Проведення он-лайн інформації на тему : «Як вибирати джерела інформації під час війни»

У стресових обставинах під час війни люди можуть несвідомо публікувати чутки, теорії змови чи фейки у соцмережах.

Перш ніж що-небудь розмістити в соціальних мережах або у приватних повідомленнях, треба зрозуміти, якого результату можна  досягти цим.

Бібліотекар читального залу Андріана Гузак розповіла, що  ми маємо знати все від того, яку інформацію ми споживаємо, і до того, як вибирати джерела інформації і як не попасти на сумнівні сторінки, вайбер-чати та телеграм-канали.