• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

Проведення он-лайн інформації на тему : «Як вибирати джерела інформації під час війни»

У стресових обставинах під час війни люди можуть несвідомо публікувати чутки, теорії змови чи фейки у соцмережах.

Перш ніж що-небудь розмістити в соціальних мережах або у приватних повідомленнях, треба зрозуміти, якого результату можна  досягти цим.

Бібліотекар читального залу Андріана Гузак розповіла, що  ми маємо знати все від того, яку інформацію ми споживаємо, і до того, як вибирати джерела інформації і як не попасти на сумнівні сторінки, вайбер-чати та телеграм-канали.