• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

Віртуальна подорож «Крокуємо Ужгородом»

14 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшла віртуальна подорож «Крокуємо Ужгородом». Бібліотекарка читального залу познайомила гостей заходу з найгарнішими і відомими місцями Ужгорода.

Присутні дізналися про таємниці та легенди Ужгородського замку, про визначні архітектурні пам’ятки - будівлі, які знаходяться в серці нашого міста, про собори та церкви, про мости й алеї, а також історію виникнення  міні скульптур,  які прямо, чи опосередковано стосуються Ужгорода  та  Закарпаття. Цікава розповідь була про те, як в Ужгороді з’явилися сакури.