• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

В бібліотеці провели "бібліотечну" патріотичну сеанс арт-терарпію

Людина завжди прагне до прекрасного, до того, що приносить задоволення. Проте сучасний неспокійний ритм життя зумовлює низку стресових ситуацій, переживань, а іноді навіть призводить до розвитку депресії. Як же побороти такий стан? Як вилікувати психологічну травму, яка зачаїлась глибоко в душі? Звичайно,допоможе мистецтво!
16 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшов неймовірно розслабляючий проєкт АРТ-ТЕРАПІЯ "Що/Яка для мене Україна!?" , де присутні отримали довгоочікуваний релакс, застосувавши свої творчі таланти. Кожен малював те, з чим асоціюється у нього Україна і потім передавав малюнок по колу, де інші доповнювали своїми домальовками . На завершення кожен отримав свій власний шедевр.
Заключним акордом після арт-терапії став міні майстер-клас з оригамі, де присутні вчилися складати з паперу метелика.
На протязі всього заходу в читальному залі панувала атмосфера дружньої розмови та творчого натхнення.
Арт-терапію проводила Тимчук Вікторія, майстер-клас по оригамі - Євгенія Тимчук.
Захід організувала ВМГО ФРІ - потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні.