1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

  • Презентація книжок «Пісні українців Кубані» та «Пісні українців Мараморощини (Румунія)» Івана Хланти


В бібліотеці провели "бібліотечну" патріотичну сеанс арт-терарпію

Людина завжди прагне до прекрасного, до того, що приносить задоволення. Проте сучасний неспокійний ритм життя зумовлює низку стресових ситуацій, переживань, а іноді навіть призводить до розвитку депресії. Як же побороти такий стан? Як вилікувати психологічну травму, яка зачаїлась глибоко в душі? Звичайно,допоможе мистецтво!
16 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшов неймовірно розслабляючий проєкт АРТ-ТЕРАПІЯ "Що/Яка для мене Україна!?" , де присутні отримали довгоочікуваний релакс, застосувавши свої творчі таланти. Кожен малював те, з чим асоціюється у нього Україна і потім передавав малюнок по колу, де інші доповнювали своїми домальовками . На завершення кожен отримав свій власний шедевр.
Заключним акордом після арт-терапії став міні майстер-клас з оригамі, де присутні вчилися складати з паперу метелика.
На протязі всього заходу в читальному залі панувала атмосфера дружньої розмови та творчого натхнення.
Арт-терапію проводила Тимчук Вікторія, майстер-клас по оригамі - Євгенія Тимчук.
Захід організувала ВМГО ФРІ - потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі