• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

В бібліотеці відкрилась виставка дитячих малюнків учнів Ужгородської школи мистецтв

20 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці відкрилась виставка дитячих малюнків учнів Ужгородської школи мистецтв. Тема представлених малюнків – Великдень.

Виставку відкрила директорка Ужгородської публічної бібліотеки Людмила Ленарт. На відкритті виставки були присутні  заступник міського голови Василь Гомонай та начальник управління у справах культури, молоді та спорту Ольга Василиндра, які  наголосили, що навіть в такі важкі часи для нашої країни, важливо підтримувати мистецтво та традиції нашої країни.

Директор Ужгородської школи мистецтв Наталія Громова розповіла, що конкурс «Чарівна писанка» проводиться щорічно. Серед представлених нині робіт були і малюнки діток, які тимчасово проживають у місті.

Учні школи мистецтв Ганна Ткачук та Неллі Грицило (викладач театральних дисциплін Галина Вукста) зачитали  патріотичні вірші, а юна художниця Яна Яцко представила свій малюнок та розповіла про сімейні традиції святкування Великодня.