• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

Віртуальна подорож «Мандруємо Ужгородом: міні-скульптури»

Бібліотекар читального залу Андріана Гузак, наголосила, що міні скульптури – це нова історія старовинного Ужгорода і свого роду це візитівка міста. Розповіла, що всі «герої» міні скульптурок тим чи іншим чином мають відношення до Закарпаття, а також міфи, легенди та повір’я, пов’язані з міні скульптурками.