• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

• #Деньєднання

Година – реквієм «Попіл Чорнобиля стукає в серце»

36 років тому, 26 квітня о першій годині 23 хвилин на Четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа, яка з острахом сколихнула всю планету. Сьогодні, в нашій бібліотеці пройшла година – реквієм «Попіл Чорнобиля стукає в серце». Присутні зібралася щоб віддати шану тим, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на атомній станції і тим, хто був змушений залишити рідні домівки – евакуйованим та переселенцям із зони відчуження, усім тим, кого торкнулася чорним крилом ця страшна біда.