1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>
 • Екскурсія до бібліотеки

 • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

 • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

 • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

 • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

 • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»


«День молоді в Ужгороді - 2022»

12 серпня в Україні вперше відзначається Міжнародний день молоді. З нагоди цієї дати в Ужгородській публічній бібліотеці пройшли панельні дискусії «День молоді в Ужгороді - 2022».

Організатором заходу стала Ужгородська молодіжна рада (Олена Біланіна).

На захід завітав заступник міського голови Василь Пензеник, який привітав всіх зі святом та вручив грамоти від міського голови.

Тема першої дискусійної панелі : «Забеспечення інклюзивності та безбар’єрності в умовах війни».

Модератор: Олександр Глебена

Учасники панельної дискусії:

 • Денис Сухотін – юрист, голова Закарпатського обласного товариства осіб з інвалідністю та голова Комітету з питань молоді ВГО «Союз осіб з інвалідністю України», радник голови УжМолРади з питань інклюзії та доступності.
 • Аладар Горват – член Ужгородської молодіжної ради, один з лідерів ромської молоді Ужгорода.
 • Антоніна Булина – викладачка УжНУ.

Учасники обговорювали проблеми щодо змін, які почали відбуватися в напрямку збільшення рівня інклюзивності до 24 лютого і після повномаштабного вторгнення, яким моментам потрібно приділяти більше уваги, щоб наші громади, зокрема Ужгород, був більш інклюзивним для різних категорій населення, з якими викликами найчастіше зіштовхуються представники нацменшин, зокрема ромської. Також ділилися своїми спостереженнями, як краще вибудовувати якісну комунікацію, щоб представники різних категорій населення могли далі брати участь в процесах прийняття рішень.

Тема другої дискусійної панелі : «Економічна сталість громади як маг»

Учасники панельної частини:

 • Леся Кайнер – керівниця центру «Дія. Бізнес»  в Ужгороді
 • Марія Пилипенко – студентка УжНУ

Учасники обговорювали які зміни в секторі економіки стали найбільш відчутними, зокрема у безпечних регіонах, яким чином можливо забеспечувати економічну сталість громади в період війни, як стимулювати молодь залишатися в Україні та ділилися думками які  створити умови в Ужгороді, щоб став більш дружнім і комфортним для молодого покоління.

 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі