• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

Екскурсія до бібліотеки

8 вересня на екскурсію до Ужгородської публічної бібліотеки завітали студенти – першокурсники Ужгородського музичного коледжу імені Дезидерія Задора, щоб ближче познайомитися із діяльністю головної книгозбірні міста.
Приходьте! Ми працюємо для вас!