• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Екскурсія до бібліотеки

8 вересня на екскурсію до Ужгородської публічної бібліотеки завітали студенти – першокурсники Ужгородського музичного коледжу імені Дезидерія Задора, щоб ближче познайомитися із діяльністю головної книгозбірні міста.
Приходьте! Ми працюємо для вас!