• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

Кінопоказ документального фільму "ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ" - ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ! В чому їхня геніальність?

Професійне свято працівників кінематографії - День українського кіно - встановлений Указом Президента в 1996  і відзначається щорічно у другу суботу вересня.

Сьогодні, 9 вересня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшов кінопоказ  документального фільму "ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ" - ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ! В чому їхня геніальність?

Документальний фільм розповідає про найкращий український фільм в історії. Пояснює чому всі вважають його геніальним, але водночас його так важко дивитись більшості людей. У стрічці розповідається не тільки про героїв фільму, але й про всіх тих, хто був причетний. І найголовніше у «Тіні забутих предків» показано, як Україна  вже перемагали росію на культурному рівні.