• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Кінопоказ документального фільму "ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ" - ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ! В чому їхня геніальність?

Професійне свято працівників кінематографії - День українського кіно - встановлений Указом Президента в 1996  і відзначається щорічно у другу суботу вересня.

Сьогодні, 9 вересня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшов кінопоказ  документального фільму "ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ" - ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ! В чому їхня геніальність?

Документальний фільм розповідає про найкращий український фільм в історії. Пояснює чому всі вважають його геніальним, але водночас його так важко дивитись більшості людей. У стрічці розповідається не тільки про героїв фільму, але й про всіх тих, хто був причетний. І найголовніше у «Тіні забутих предків» показано, як Україна  вже перемагали росію на культурному рівні.