• #Деньєднання

• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла віртуальна подорож "Ужгород - перлина над Ужем"

14 вересня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшла віртуальна подорож  «Ужгород – перлина над Ужем».

Ужгород-це місто з тисячолітньою історією, місто  мультикультур, ароматної кави, старовинної архітектури та дивовижних милих міні-пам’ятничків. Це місто відкрите для кожного: в цьому його головна родзинка.

Бібліотекарі читального залу створили саме таку атмосферу для студентів Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Задора.  Студенти дізналися багато цікавого з історії Ужгорода, віртуально «прогулялися» старовинними вулицями міста, дізналися цікаві факти, неймовірні історії і знахідки.

А після «віртуальної екскурсії» студенти змогли перевірити свої знання про Ужгород, пройшовши квест «Ужгород-місто моє» на своїх гаджетах.