• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

• #Деньєднання

Вечір-спогад «Співець Закарпатської Землі» присвячений до 110- річчя від дня народження Дезидерія Задора.

Сьогодні в Ужгородській публічній бібліотеці відбувся вечір-спогад «Співець Закарпатської Землі» присвячений до 110- річчя від дня народження Дезидерія Задора.
Без сумніву  - це один з найважливіших  діячів у розвитку регіонального професійного музичного мистецтва, який поєднав у собі блискучого піаніста, диригента, педагога, фольклориста ти музикознавця.
Присутні студенти  Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора отримали багато цікавої та корисної інформації про людину,  ім’я якої носить навчальний заклад в якому вони навчаються.