![В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/449044055_877149604446323_7512627945517060574_n.jpg)
![Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/0103a0b8-e5f4-4c29-a068-115f52bd9501.jpg)
![Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/428147181_831357905699168_3357860567890776406_n.jpg)
![Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/395275344_760587656109527_6750927871582325198_n.jpg)
![Екскурсія до бібліотеки](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/380889951_737716958396597_1817137167647384204_n.jpg)
![Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»](https://city-library.uz.ua/images/lofthumbs/635x295/images/new/334950543_3363204393929320_6378854898517394141_n 1.jpg)
-
В Ужгородській публічній бібліотеці провели сесію гуманістичної освіти з розвитку життєвих навичок "Life Skills
-
Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською
-
Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.
-
Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"
-
Екскурсія до бібліотеки
-
Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»
Ллітературно-пізнавальний вечір «Г. Сковорода – просвітитель, філософ і письменник» до 300-річчя від дня народження величного філософа, мислителя та знаного українського письменника, педагога
Середа, 02 листопада 2022
![](https://city-library.uz.ua/images/new/312294819_3294816320760403_1281073630206732673_n.jpg)
Вечір пройшов у цікавій ігровій формі. Студенти Ужгородського фахового музичного коледжу ім. Д.Задора розгадували кросворди, складали та зачитували цитати великого мислителя, складали пазли, читали байки та визначали їх сенс і мораль. ![](https://city-library.uz.ua/images/new/312501396_3294816280760407_1409035330057692920_n.jpg)
![](https://city-library.uz.ua/images/new/312501396_3294816280760407_1409035330057692920_n.jpg)
Усі учасники та присутні дізнались багато нового про видатного філософа, задумались над сенсом життя, над поняттями дружби та любові в житті кожної людини. Студенти глибоко переконалися: велич Григорія Сковороди полягає в тому, що такі, як він, допомагали народу лишатися нацією з великою культурою та історією. Він дав нам урок рідкісного, незвичайного життя. Урок того, як можна бути вільним серед неволі і святим серед пекла.![](https://city-library.uz.ua/images/new/312221665_3294815934093775_2951237641392835796_n.jpg)
![](https://city-library.uz.ua/images/new/312221665_3294815934093775_2951237641392835796_n.jpg)
-
Публічна інформація
-
Громадський інформаційний простір