• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Літературно-мовний квест «Доля мови – доля народу»

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови.  Мова – це той інструмент, який єднає націю, народ до єдиного цілого. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. З цієї нагоди сьогодні в читальному залі Ужгородської публічної бібліотеки було проведено літературно-мовний квест «Доля мови – доля народу». Студенти Ужгородського музичного  фахового коледжу ім. Д.Задора,  логічно та послідовно  розгадували завдання квесту, який сприяв  формуванню вмінь грамотно писати та висловлювати свої думки, розвиває логічне мислення, увагу та пам'ять.

Всі присутні на святі отримали масу задоволення та гарний настрій.

Мова - душа народу. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!