Літературна зустріч Ольги Тимофієвої "У полоні поезії Ольги Тимофієвої"

14 листопада в Ужгородській публічній бібліотеці пройшла літературна зустріч Ольги Тимофієвої із студентами 1-го курсу відділу "Спів" (клас викладача В.Г. Кобулей з предмету "Культура мови") Ужгородського музичного коледжу ім Д. Задора.
Студенти продекламували низанку віршів поетеси, а п. Ольга поділилася роздумами про натхнення, про вірші та життя.
Присутні на заході також переглянули фотовиставку "Життя в погляді".
Зустріч пройшла в дружній та теплій атмосфері.
Ольга Тимофієва - поетеса і дитяча письменниця, педагог, журналіст. Найбільше її хоббі після поезії- це фото.