В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла бібліо-розвага «Від сесії до сесії живуть студенти весело»

17 листопада, в Україні відзначають Міжнародний день студента.
З цієї нагоди для студентів Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Задора було проведена бібліо-розвага «Від сесії до сесії живуть студенти весело».
Захід розпочався з кумедного відео про студентське життя. Для студентів було організовано безліч яскравих і цікавих конкурсів «Шпаргалка», «Іспит», «Голодний студент» та ін. Учасники брали активну участь у різноманітних конкурсах, вікторинах та іграх і дуже відповідально поставились до виконання всіх завдань та успішно з цим впорались. Молодь отримала масу позитиву та задоволення.