• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Бібліо-урок з учнями ЗОШ №19 "Лідер"

Сьогодні працівники Ужгородської публічної бібліотеки завітали до загальноосвітньої школи №20 - ліцей "Лідер" м. Ужгород, щоб розповісти учням 9-Б класу (вчитель української мови та літератури Оксана Белей) про великого мислителя 18 століття Григорія Сковороду, який і через три сотні літ залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають і ще будуть допомагати нашому народу.
Школярі показали хороші знання про життя і творчість Григорія Сковороди, декламували вірші та були активні протягом літературного уроку, де вони мали можливість розгадувати кросворди, зачитати цитати та афоризми великого мислителя, складали пазли, читали байки та визначали їх сенс і мораль.