• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

В Ужгородській публічній бібліотеці презентували книгу «Ужгородський некрополь Кальварія»

21 грудня в Ужгородській публічній бібліотеці відбулась презентація книги «Ужгородський некрополь Кальварія», яку можна вважати унікальною і на всеукраїнському рівні. Автори видання – відомі краєзнавці Людвіг Філіп, Борис Жулканич та Людмила Сахарова зібрали багатющий матеріал з історії ужгородських кладовищ – Замкового, мікрорайону «Шахта», Капушанського, Радванського, Горянського, Дравецького, Доманинського, Єврейського і, звичайно, Кальварії.

Презентація відбулась за участі одного з авторів видання Бориса Жулканича, який розповів,  що саме спонукало його до написання цієї книги та про співпрацю з іншими авторами. Про те,  як працювали над виданням, досліджували матеріали, унікальні пам’ятки, які мають надзвичайну історичну цінність.

Своїми думками про видання поділився краєзнавець Мешко Янош, який відкрив  багато цікавих і маловідомих фактів з історії краю.

Книга про вічне... Про місця поховань в древньому Ужгороді та історію єдиної і унікальної в Україні історико-архітектурної, сакральної пам'ятки Закарпаття.