1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»


В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла година – спомин «Гірка пам’ять Голокосту».

27 січня у всьому світі відзначається День пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році було звільнено в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.
Саме до цієї дати в Ужгородській публічній бібліотеці пройшла година – спомин «Гірка пам’ять Голокосту».
Що ж таке Голокост? Яка історія? Про це страшне лихо розповіла бібліотекарка читального залу студентам Ужгородського фахового музичного училища ім. Д.Задора . Під час проведення бесіди студенти висловлювали власну думку щодо Голокосту, ділилися враженнями про події та співчували жертвам Голокосту. Переглянули документальний фільм про людей, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами.
Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами.
 
 
 
 
 

 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі