1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

27 січня в Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна  бібліотека для дітей та юнацтва». В рамках цього проєкту на базі бібліотек будуть проводитись безкоштовні курси вивчення словацької мови для дітей.

На заході відбулось знайомство зі школою iCan School ( Братіслава, Кошіце), яка і є ініціатором та організатором цих курсів.

На презентацію завітав заступник міського голови Василь Гомонай, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук, а також представники департаменту культури,  національностей та релігій ЗОДА на чолі з Євгеном Тищуком.

Презентувала мовні курси словацької мови та розповіла про діяльність школи  iCan School, директор школи та засновниця фонду Олена Куротова.

З діяльністю та напрямами навчання ліцею Green Apple ознайомила присутніх Анжеліка Бернацька.

На відкриття завітав Радник Прeм’єр-міністра Словацької Pеспубліки з питань України Растіслав Їлек, який наголосив на тісній співпраці та взаємодопомозі між Україною та Словаччиною.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі