1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»


Напередодні Всесвітнього дня письменника до Ужгородської публічної бібліотеки завітала ужгородська письменниця Інна Магас.

Напередодні Всесвітнього дня письменника до Ужгородської публічної бібліотеки завітала ужгородська письменниця Інна Магас. Для студентів Ужгородського музичного фахового коледжу ім. Д.Задора презентувала книгу «Промов своє ім’я». «Це книжка про дівчину-підлітка. Вона про стосунки з друзями, з батьками, з однокласниками. Також ця книжка – про таланти, адже кожен із нас має у собі талант і важливо вчасно його виявити і розвивати. Це така пригодницька повість, я б так її назвала.  Головна героїня – Анні. Ця дівчина, так само як і я, любить малювати. Книжка зроблена у вигляді скетч-бука і наповнена різними цікавинками» - розповідає авторка книги. 

«Книга розроблена спеціально для підлітків, адже зараз вони дуже багато часу проводять у соцмережах, їх дуже важко відтягнути від екранів, зацікавити читанням книг. Сподіваюсь, у мене це вийшло і я намагалася цими речами зблизитися із читачем», – зазначає Інна.

Під час презентації  студенти могли відчути себе героями книги, відгадуючи запитання та приймаючи участі в різних конкурсах.

P.S. Інна Магас – ужгородська письменниця, навчається на 4 курсі медичного факультету Ужгородського національного університету. Розповідає, що писати любить змалечку і хотіла би продовжити цю справу.яка написала першу свою книжку в 13-річному віці. Друга книга «Що у мені звичайного?» вийшла, коли авторці було 15 років і третя книга «Промов своє ім’я».

 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі