1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

  • Презентація книжок «Пісні українців Кубані» та «Пісні українців Мараморощини (Румунія)» Івана Хланти


В Ужгородській публічній бібліотеці відбулись поетичні читання «Все, що душа довірила словам»

З нагоди Всесвітнього дня поезії  в Ужгородській публічній бібліотеці відбулись поетичні читання «Все, що душа довірила словам».
Поезія – це музика душі, найдавніший духовний скарб людства. Вона втамовує душевну спрагу, пробуджує в людині радість життя, любов до краси, входить в наше життя з дитинства і залишається з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле. 
Запрошеними гостями заходу  були ужгородські поетеси Оксана Андрейкович, Аліна Драгун та поет, викладач, науковець Михайло Бабидорич, які подарували присутнім свої поезії.   
На поетичному читанні студенти Ужгородський музичний фаховий коледж імені   Д. Є. Задора також мали можливість продекламувати свої творіння.
Шанувальниця  поетичного слова, викладачка коледжу,  Оксана Мурга  поділилась з студентами  своєю філософською поезією.
 Присутні переконались, що і поезія може стати відповіддю на найгостріші і глибокі духовні питання сучасної людини.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі