1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

  • Презентація книжок «Пісні українців Кубані» та «Пісні українців Мараморощини (Румунія)» Івана Хланти


В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася народознавча година «Свята Пасха йде до хати».

       Великоднє свято пов’язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Українці, відроджують та свято бережуть свої національні традиції, уявлення про весняне пробудження, про невмирущість вічно живого духу нашого народу.
З цієї нагоди в Ужгородській публічній бібліотеці відбулася народознавча година «Свята Пасха йде до хати». 
Бібліотекарка читального залу розповіла студентам Ужгородського музичного фахового коледжу імені   Д. Є. Задора про звичаї і традиції одного з найсвітліших релігійних свят. Присутні також дізналися  про цікаві незвичні традиції святкування Великодня в таких країнах,  як Словаччина, Чехія, Польща, Португалія, Греція, Франція, Нідерланди, Бельгія та ін. 
     Протягом заходу студенти ділилися своїми родинними звичаями та традиціями.
Насамкінець всі разом взяли участь в онлайн вікторині на знання звичаїв та традицій цього свята.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі