1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

  • Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

  • В Ужгородській публічній бібліотеці відбулася презентація дитячих робіт «Світ очима дітей» студії образотворчого мистецтва «Золота палітра»

  • В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

  • Презентація книжок «Пісні українців Кубані» та «Пісні українців Мараморощини (Румунія)» Івана Хланти


Студенти Ужгородського музичного коледжу змагалися в інтелектуально - екологічній грі «Відкрита долоня моєї землі».

     Спілкуючись із природою, ми заспокоюємося, забуваємо про щоденні турботи, образи, роздратування та невдачі. Людина – частина природи, але ми не завжди пам’ятаємо про це. 
Напередодні Міжнародного дня Матері-Землі в Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально - екологічна гра «Відкрита долоня моєї землі».
     Студенти Ужгородського музичного фахового коледжу імені   Д. Є. Задора змагалися в різноманітних конкурсах: «Зелена стежина», «Відгадай хто або що?», «Вустами дитини», «Чиї сліди?», «Анаграми» та ін. А команда – переможець отримала сертифікат.
Протягом заходу учасники команд та всі присутні проявляли кмітливість, креативне мислення,  підвищили рівень обізнаності як бути дружніми до довкілля.
 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі