• Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

• В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

В Ужгородській публічній бібліотеці пройшов тренінг «Використання перевірених даних для прийняття виважених поінформованих рішень»

8 - 9 червня на базі Ужгородської публічної бібліотеки проходить тренінг «Використання перевірених даних для прийняття виважених поінформованих рішень» . Тренінг реалізується в рамках проєкту «Людський вимір : ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».
Проєкт впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.
Тема тренінгу : «Від даних до дій: використання перевірених даних, для прийняття виважених поінформованих рішень». Учасники тренінгу розбирали та аналізували актуальні розробки проєктів та їх шляхи реалізації.