1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


Марафон «З Україною в серці» до Дня Конституції України

Марафон «З Україною в серці» до Дня Конституції України відбувся сьогодні в Ужгороді на площі Євгена Фенцика.

Патріотичні твори звучали зі сцени у віршах та піснях читачів міських бібліотек, ужгородців, вихованців студії творчого розвитку дітей «Ти – особливий», Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури», а також учасників Всеукраїнського літературного конкурсу «Людина. Доля. Епоха».

Крім того, зачитав вірш і Владислав Дмитрук із Вінниччини – переможець конкурсу «Світ у дитячих руках» у номінації «Поезія та проза».

Також біля обласної філармонії представили виставку дитячих малюнків творчої студії «Чарівна палітра» на патріотичну тематику.

Захід відвідали й привітали присутніх зі святом і міський голова Богдан Андріїв, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук. Відзначали: маємо пишатися, що ми є великим народом великої країни, і маємо любити те, що захищають наші воїни на передовій, за що вони кожен день борються.

Дуже щемливим став момент, коли завідувачка бібліотеки філії №2 «Ужгородська публічна бібліотека» Марія Форкуца вручила дружині ужгородського військового прапор із побажаннями перемоги і повернутися живими додому. Прапор підписали діти, які відвідують заклад, серед яких і син військового, щоб передати захиснику на передову.

Через негоду учасники заходу перемістилися до ужгородської міської публічної бібліотеки, де продовжили виступи.

Патріотичний марафон організували управління у справах культури, молоді та спорту, ужгородська міська публічна бібліотека та центр дозвілля-будинок культури Ужгородської міської ради.

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі