В Ужгородській публічній бібліотеці пройшов тренінг "Навички спілкування з людьми, що мають досвід перебування у зоні бойових дій" та "Профілактика емоційного вигорання" для соцпрацівників .

Модераторами тренінгу були : Марія Вовк - психотерапевтка та Інна Доля - психологиня.

Учасники тренінгу  отримали ікорисну нформацію про особливості спілкування з дітьми, правила війни VS правила життя за межами ЗБД, а  також отримали посилання на корисні ресурси, куди можна звернутися по допомогу.

Захід проходив у неформальному, невимушеному спілкування, яке відкрило перед групою безліч варіантів розвитку та розв'язання проблем, заради якої вони зібралися.

Організатором заходу є Гуманітарна Місія "Проліска" за підтримки УВКБ ООН.