• Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

• Екскурсія до бібліотеки

• Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

• В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

Вчора директорка КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» Людмила Ленарт разом з бібліотекаркою читального залу Світланою Дячук відвідали Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д. Є. Задора, щоб висловити вдячність студентам і куратору групи Людмилі Славець та нагородити їх заохочувальними призами за участь та сприяння в зйомках короткометражного фільму «Сон з минулого» знятий в рамках обласного літературного конкурсу «Молодіжний едельвейс».