• Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

• Екскурсія до бібліотеки

• Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

• В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

Короткометражний фільм "Сон з минулого" знятий в рамках обласного літературного конкурсу «Молодіжний едельвейс»

Чи снились вам коли небуть герої із творів видатних українських письменників? Якщо так, то ви точно зрозумієте нашу головну героїню. Рекомендуємо до перегляду короткометражний фільм "Сон з минулого" знятий нашою бібліотекою спільно з Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д. Є. Задора в рамках обласного літературного конкурсу «Молодіжний едельвейс». Приємного перегляду. Ставте лайки та діліться з друзями!