• Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

• Екскурсія до бібліотеки

• Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

• В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

Інформаційна година «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя»

Напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та Днем порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми у читальному залі нашої бібліотеки пройшла інформаційна година «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя».

На зустріч зі студентами УТЕК КНТЕУ  було запрошено консультанта з питань ВІЛ  «Благодійної організації 100% життя» Кіру Семеренко. Захід пройшов у формі діалогу, під час обговорення  студенти активно обговорювали теми ВІЛ/СНІДу, спілкувались та ділились думками щодо здоров`я, висловлювали своє ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. Вчилися пов`язувати свої особисті поведінкові ризики із можливими наслідками та розробляли особисті профілактичні стратегії.

СНІД ще не переможений, ось чому нам так важливо навчитися слухати тих, хто опинився по той бік біди.