1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


Майстер-клас з іконопису, тематика "Українське сакральне мистецтво"

7 грудня в читальному залі нашої бібліотеки відбувся перший майстер-клас з іконопису, тематика "Українське сакральне мистецтво".
 
Захід пройшов  в рамках Ініціативи «Бережи, твори, живи, моя Україно» (партнер ГО «Сінема спейс») за підтримки офіційного партнера УВКБ ООН в Закарпатській області – ГО «Неємія» та у співпраці з КЗ «Ужгородська публічна бібліотека». 
 
Під керівництвом Олесі Путрашик - майстрині  живопису та викладачки, присутні малювали небесного заступника України і воїнів «Архангела Михаїла», одного з найбільш шанованого і популярного святого воїна у християнській традиції, покровителя армії. Молитва пензлем. Саме так можна назвати по-іншому іконопис, або ж мистецтво писання ікон. Люди, які займаються такою діяльністю завжди поміж нас. Ікона — це не просто картина. Вона є символом віри, надії та любові, а також допомагає в молитві та духовних пошуках.
 
З детальною інформацією про художницю та ікону можна ознайомитися на сторінці фейсбук Ініціативи "Бережи Твори Живи".

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі