1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


Вечір пам’яті «Василь Вовчок чув, як співають гори…»

8 липня цього року закарпатському поету, прозаїку та драматургу Василю Юрійовичу Вовчку виповнилося б 90 років. З нагоди ювілею в нашій бібліотеці відбувся вечір пам’яті «Василь Вовчок чув, як співають гори…»
Модераторкою заходу була викладачка Ужгородський музичний фаховий коледж імені   Д. Є. Задора, відділу «Спів» - Віра Кобулей. 
Вшанувати поета прийшли його колеги та рідні, а також студенти, які продекламували чудові вірші ювіляра, бо саме через  творчість  можна збагнути особистість письменника. 
Своїми  теплими спогадами, життєвими цікавими спільними історіями з  Василем Вовчком поділився" Василь Густі - завідувач філіалу Закарпатського обласного художнього музею імені Й. Бокшая «Народний літературний музей Закарпаття», заступник голови Закарпатської організації Національної спілки письменників України, заслужений працівник культури України. 
Також на вечір пам’яті  завітав племінник Василя Вовчка відомий художник краю, член Спілки художників України  Василь Іванович Вовчок, який виховувався в сім’ї відомого поета і прозаїка Вовчка (старшого). Митець подякував присутнім за теплі слова  та прихильність до творчості його дядька.
Серед всіх талантів нашого краю та України,  тільки він зумів по-своєму, так проникливо, з любов’ю до верховинців сказати про отчий край.
 

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі