• Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

• Екскурсія до бібліотеки

• Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

• В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

Зустріч з модераторкою кіноклубу медіапросвіти з прав людини Кіноклуби Docudays UA при ГО Центр культурних ініціатив «Фортеця Унг» Ларисою Шуваловою.

Сьогодні в Ужгородській публічній бібліотеці пройшла зустріч з модераторкою кіноклубу медіапросвіти з прав людини Кіноклуби Docudays UA при ГО Центр культурних ініціатив «Фортеця Унг»  Ларисою Шуваловою. Разом зі студентами Ужгородський музичний фаховий коледж імені   Д. Є. Задора переглянули документальний фільм «Мова», режисера  Сергій Лисенко.
У фільмі  йдеться  про мовні курси, які активісти проводили в містах Донецької та Луганської областей.
По закінченню учасники активно взялись до обговорення стрічки та висловили власні погляди, важливість популяризації та використання української мови в публічному просторі.