• Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

• Екскурсія до бібліотеки

• Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

• В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

В Ужгородській публічній бібліотеці молодь читала сучасну українську поезію

16 лютого в Ужгородській публічній бібліотеці відбувся літературний вечір, організований Українською Академією Лідерства.

В камерній, затишній атмосфері читального залу поціновувачі поезій читали вірші наших сучасників, а саме Ліни Костенко, Василя Симоненка, Сергія Жадана, Юрія Іздрика та ін. Під акомпонемент гітари співали українські пісні. Також  дискутували  на теми сучасної літератури, її ролі в нашому житті, ділилися своїми враженнями та думками з іншими учасниками заходу.

Насамкінець вечора  бібліотека отримала в дар книгу  Андрія Зелінського "Семенові зорі".