• Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

• Екскурсія до бібліотеки

• Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

• В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

Перегляд та обговорення художнього фільму «Крути 1918».

29 січня, до Дня пам’яті Герої Крут в нашій бібліотеці відбувся перегляд та обговорення художнього фільму «Крути 1918».

Щороку Україна вшановує пам’ять Героїв Крут.

У далекому 1918 році декілька сотень молодих юнаків у нерівному бою стримали наступ більшовиків на Київ.

Саме мужність і звитяга – завжди були і є головною особливістю менталітету нас - українців.

Присутні на заході користувачі бібліотеки, в затишній та дружній атмосфері за чашкою чаю, переглянувши та обговоривши стрічку, прийшли до висновку, що такі українські фільми, як «Крути 1918» все ж потрібні не тільки як ознайомлення з історією нашої країни, але й розвиток нашої кіноіндустрії.

Герої Крут назавжди залишаться в свідомості українського народу взірцем любові і відданості рідній землі, а їх подвиг – надихає на боротьбу. Честь і слава тим, хто боронив Українську Державу та честь і слава тим, хто захищає її нині!