1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

  • Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

  • Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

  • Екскурсія до бібліотеки

  • Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

  • В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»


Національний тиждень читання поезії

20 березня, в рамках проведення Національного тижня читання поезії, який цього річ проводиться з 16 по 24 березня, за ініціативи Українського інституту книги в читальному залі нашої бібліотеки відбулись поетичні  читання. 
Темою цьогорічного  Національного тижня читання поезії є "Дім". А гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової: "Ріки незмінно течуть додому".
Захід розпочався із читання поезії поетів,  які віддали життя за Україну в строю: Володимира Вакуленка, Максима Кривцова та Ігоря Мисяка. 
Вірші про значення дому читали студенти 1 курсу Ужгородський музичний фаховий коледж імені   Д. Є. Задора  Ангеліна Бурса,  Олена Буришина, Софія Оксіюк.
На завершення,  кураторка курсу Оксана Мурга  наголосила  як важливо берегти, любити та цінувати власну домівку, адже  дім – це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна

Ми в соцмережах


Публічні закупівлі